Šiuo metu už mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti žemiau išvardintais atsiskaitymo būdais:

  • El. bankininkystės sistema mokėjimai.lt (SEB, DnB Nord, Swedbankas, Snoras, Danske, Parex, Nordea, Ūkio bankas, Šiaulių bankas, tuo tarpu ir MAXIMA kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda"
  • Pervedant pinigus tiesiogiai į sąskaitą;
  • Mokant per Pay Pal;

Internetinė parduotuvė http://www.yves-rocher.lt atsiskaitymams pasirinko mokėjimai.lt sistemą (sutarties Nr. 182288), nes tai patikima, saugi ir greita atsiskaitymų sistema. Mokėjimai.lt  paslaugų vartotojai yra apsaugoti nuo duomenų vagysčių ir praradimų, nes operacijų saugumas užtikrinamas naudojant pažangiausias informacines technologijas.

Elektroniniame banke padarius pavedimą, Jūs būsite automatiškai gražintas į mūsų tinklapį,  kur išvysite pranešimą ar mokėjimas atliktas sėkmingai.  Visi mokėjimai vyksta Jūsų banko viduje. Sėkmingai apmokėjus, Jūsų bankas mus informuoja tik apie sėkmingai atliktą mokėjimą. Jokių kitų duomenų, susijusių su mokėjimu, mes negauname ir nesaugome. Po sėkmingo apmokėjimo mes Jums išsiųsime laišką el. paštu su informacija apie užsakymą. Siuntą gausite 7 − 10 darbo dienų begiję.

Jeigu mokate tiesiogiai į sąskaitą, nepervedinėkite pinigų, kol Jūsų užsakymas nebus patvirtintas - dėl taikomų nuolaidų ar prekių asortimento galutinė suma gali keistis. Patvirtintų užsakymų būseną galite matyti savo paskyroje skyriuje "Mano užsakymai".

Iškilus kokiems nors klausimams kreipkitės telefonu arba rašykite.

Gerų Jums pirkinių!