Pirkti internetinėje parduotuvėje https://www.hamamelis.lt/  paprasta ir patogu. Užsakymai priimami 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Kad galėtumėte pirkti parduotuvėje, pirmiausia turite užsiregistruoti, paspaudę ant nuorodos Prisijungti/Užsiregistruoti

 

arba paspaudę ant nuorodos Registruotis

Registruojantis nurodykite tikslų adresą, kuriuo bus išsiųstos prekės, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, į kurį bus išsiųstas registracijos patvirtinimas. Po registracijos galėsite pirkti prekes.
Pradėkite naršyti parduotuvėje. Jūsų patogumui prekių katalogas suskirstytas i kelias pagrindines kategorijas. Išsirinkę norimą prekę − spauskite prie jos esančią nuorodą Į krepšelį ir Jūsų pasirinkta prekė atsidurs krepšelyje.

Po to įeikite į Krepšelį

Taip Arba taip

Prekių krepšelį galite koreguoti. Nebenorimas prekes galite iš jo išimti. Arba kiekio langelyje galite įvesti norimą produkto kiekį.
Baigę apsipirkinėjimą, įsitikinkite, ar krepšelyje yra būtent tos prekės, kurių norite ir spauskite Užsakyti. Jeigu turite nuolaidų kupono numerį, jį įveskite.

Prieš patvirtindami užsakymą, galite įvesti papildomą adresą, kuriuo norėtumėte gauti prekes. Tai gali būti registruojantis įvestas adresas, arba bet kuris kitas.

Pasirinkite Pristatymo būdą ir Mokėjimo būdą.

Patvirtinkite užsakymą. Jeigu Jūs išrinksite Mokėjimo būdą − E-bankininkystė, atsidarys Mokejimai.lt puslapis, kuriame Jus galite pasirinkti atsiskaitymo būdus.

 

Po užsakymo išsiuntimo Jūsų nurodytu el. paštu gausite el.žinutę – užsakymo patvirtinimą.  Po užsakymo priėmimo Jus galėsite sekti savo užsakymo būseną:

Jeigu pasirinkote apmokėjimą negrynais pinigais:
Būsena “Neapmokėtas” - užsakymas priimtas, bet dar negauti pinigai už prekės*;
Būsena “Patvirtintas” - gautas apmokėjimas, prekės ruošiamos išsiuntimui;
Būsena “Atšauktas” - naudojama, kai užsakymas panaikintas.
Būsena "Išsiųstas" - preke yra išsiųsta

Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynais (Visagino sav.):
Būsena “Laukia patvirtinimo” - užsakymas priimtas;
Būsena “Patvirtintas” - užsakytos prekės ruošiamos siuntimui;
Būsena “Pristatytas” - užsakytos prekės perduotos pirkėjui;

Būsena „Sugražintas" – prekė priimta gražinimui

*Jeigu nurodėte apmokėjimą banko pavedimu ir neapmokėjote per 14 kalendorinių dienų – užsakymas automatiškai panaikinamas.

Svarbu!  Užsakant prekių sumai nuo 125 Lt pristatymas nemokamas. Jus turite patys nurodyti pageidaujamą  pristatymo būdą laukelyje „Komentaras“.

Iškilus klausimams dėl prekių, apmokėjimo už prekes, jų pristatymo ar bet kokiems kitiems klausimams rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  arba skambynkite 8 653-65588

Būtinai atsakysime į visus Jūsų klausimus!